Stínící technika

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanějším exteriérovým stínicím prvkem. Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a chrání vaše soukromí.

Venkovní rolety

Venkovní rolety

Naše hliníkové rolety na míru jsou ideálním řešením pro váš projekt modernizace nebo novostavby. Díky hliníkové lamele plněné izolační pěnou zvyšují tepelné i protihlukové vlastnosti budov.

Markýzy

Markýzy

Markýzy mají několik předností. Především jsou schopny zastínit větší plochy teras, balkónů či prosklených výloh. Dále dotváří architektonický vzhled objektu a stávají se jeho nedílnou součástí.

Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata

Široká nabídka povrchových úprav panelů zajišťují atraktivní vzhled. Sekční vrata vynikají nízkou hlučností a prostorovou nenáročností. Mají minimální nároky na údržbu sekčních panelů.

Rolovací garážová vrata

Rolovací garážová vrata

Rolovací vrata jsou vybavená pohonem, jsou zateplená, bezúdržbová a s pohodlnou manipulaci. Rolovací vrata s elektrickým pohonem ve všech provedeních.

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie ochraňují nejen proti slunečním paprskům, regulují světlo v místnosti, ale chrání i vaše soukromí. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost.

Látkove žaluzie plisé

Látkove žaluzie plisé

Výjimečně flexibilní, elegantní a velmi dekorativní prvek do vašich oken. Žaluzie Plisé představují velmi efektivní, dokonalý a estetický způsob zastínění. Materiálem pro stínění je speciální plisovaná látka.

Textilní rolety DEN / NOC

Textilní rolety DEN / NOC

Získejte dva úžasné styly v jedné roletce s DEN/NOC polohováním. Bez ohledu na to, zda chcete nechat světlo nebo zastínit, Vám tyto roletky umožňují zajímavý design. Při rolování látky se střídají různé proužky tkaniny proti sobě.

Textilní roletky

Textilní roletky

Textilní rolekty dávají možnost dokonalého celkového stínicího efektu v návaznosti na architektonické řešení interiérů a jsou ideálním dekoračním i praktickým doplňkem. Jsou v široké nabídce typů provedení, látek a barev.

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie

Naše vertikální žaluzie vyráběné na míru v širokém výběru barev, vzorků a textur elegantně doplní váš interiér a zcela nahradí záclony nebo závěsy. Látkové lamely jsou antistaticky upraveny proti přilnavosti prachu.

Dřevěrné žaluzie

Dřevěrné žaluzie

Umožňují plynule regulovat úroveň zastínění a přefiltrování světla přes dřevěné lamely a to dělá z této klasické sluneční ochrany výrobek zvlášť esteticky dekorativní. Přírodní materiál a kvalita zpracování Vás vždy dokáže okouzlit.

Bambusové roletky

Bambusové roletky

Bambusové roletky jsou vyráběny z čistě přírodních materiálů a nabízí tak množství různých dekoračních stylů pro váš interiér při využití mnoha designů ručně spletených přírodních tkanin.

Pevné sítě proti hmyzu

Pevné sítě proti hmyzu

Nejjednodušší ochrana proti dotěrnému hmyzu. Díky široké škále síťových profilů není problém osadit síť na jakékoliv okno nebo dveře s možností lakování do odstínů dle vzorníku RAL.

Plisé sítě proti hmyzu

Plisé sítě proti hmyzu

Ochrana proti hmyzu jako moderní designový prvek. Elegantní provedení skládané sítě je velice dekorativní. Plisé sítě jsou velmi snadno použitelné, mají lehké otevírání a zavírání a jsou schopné zastavit kdekoli v libovolné poloze.

Rolovací sítě proti hmyzu

Rolovací sítě proti hmyzu

Praktický doplněk, který neobtěžuje. V době, kdy se sítě nevyužívají, je možno ji navinout do boxu. Rolovací sítě jsou dodávány v různých barevných provedeních s možností lakování boxu a vodících lišt.

Neváhejte se na nás obrátit